Csecsemő rekedt véletlenül egy autóban 2020. szeptember. 18. 14:13

Szept. 7-én Szentlőrincen egy négyhónapos csecsemőt véletlenül bezártak egy autóba, a kulcs a gyújtáskapcsolóban volt.

A reformer, akinek két hazája volt – életrajzi kötet gróf Széchenyi Ödönről 2020. szeptember. 14. 14:56

Török és magyar nyelven jelent meg az az életrajzi tanulmánykötet, amely gróf Széchenyi Ödön, a Magyar Országos Tűzoltó Szövetség első elnökének magyarországi és törökországi életútját mutatja be. A kiadvány a Magyar Tűzoltó Szövetség támogatásával készült el.

Baleset Villánykövesd-Palkonya között 2020. szeptember. 10. 16:31

Tegnap délelőtt Villánykövesd-Palkonya között egy autó az árokba borult és a tetején állt meg.

IX. Országos Hagyományos Tűzoltóverseny – elmarad 2020. szeptember. 08. 13:55

A pandémia és az azzal összefüggő csekély érdeklődés okán elmarad az eredetileg a 2020. október 3-4-én a Tatai Olimpiai Központban tervezett IX. Országos Hagyományos Tűzoltóverseny.

Szakmai egyeztetés a tűzoltás jövőjéért – köszönjük! 2020. augusztus. 25. 08:06

Az elmúlt hetekben a Magyar Tűzoltó Szövetség online felületein apránként osztottuk meg a magyar tűzoltás és az önkéntes tűzoltók jövőjét vázoló szakmai koncepciónk elemeit. Az ezekre született reakciók, hozzászólások, üzenetek egy széleskörű konzultáció alapját képezték – köszönjük mindenkinek!

Tűzoltó Tábor 2020. augusztus. 23. 17:36

Rendhagyó módon kérdeztük meg a gyerekeket, mennyire tetszett nekik a tábor....

Véget ért a baranyai tűzoltó tábor 2020. augusztus. 23. 10:21

Hátrányos helyzetű fiataloknak szervezett tűzoltó tábort a Baranya Megyei Tűzoltó szövetség